Vitejte na mých strankach

 

Medvěd Míša - Rybí dobrodružství

Medvěd Míša - Rybí dobrodružství
Info

Medvěd Míša se vydal na ryby. Měl štěstí, úlovek byl bohatý. Ale co se nestalo - na jeho rybky mají zálusk zlodějské kočky! No toto! Kočky, které se objeví ve hře Medvěd Míša: Rybí dobrodružství, se vplíží na obrazovku a snaží se utéct se svojí odměnou - jednou ze šťavnatých rybiček, které si Míša schoval na večeři.

Vaším úkolem bude vést fackovací ruku a dávat drzým kočkám pořádné pohlavky. Ty pak upustí svůj lup a odletí pryč z obrazovky, aby se už nikdy nevrátily.

Postupně se objevuje více a více koček najednou, čímž se hra stává šílenou kombinací míření a fackování. Naštěstí máte k dispozici několik fantastických vylepšení. Zasáhněte strom a pak klepněte na jeden z jeho listů. Možná dostanete pumpičku, která vám umožní nafouknout všechny kočky jako balónky a poslat je pryč!

Je potřeba říkat, že animace jsou úžasné? Je to hra ze série o medvědu Míšovi, takže víte, co můžete očekávat! Zvukové efekty jsou také velmi dobré. Zahrajte si Medvěda Míšu: Rybí dobrodružství ještě dnes a pomozte našemu milému medvědovi ochránit svoji zásobu výborných rybiček!

Dopřejte si skvělou a veselou hru! Zábava pro celou rodinu zaručena!

Požadavky: Windows 98/ME/2000/XP, Pentium 600, 128 MB RAM, 3D karta

Download: