Vitejte na mých strankach

 

Výprava do Květinové země

Výprava do Květinové země
Info

Květinová země byla kdysi kvetoucí zahradou plnou kouzel, divů a štěstí. Nyní úpí pod dusivým příkrovem mlhy, kterou do země přinesla zlá kletba. Staré proroctví však říká, že přijde malá víla a zlou moc přemůže.

Květinové zemi opět prozáří její jedinečná krása a bude zachráněna pro všechny lidi. Vydejte se po boku mladé víly na více než 50 míst Květinové země. Překonejte zurčící řeky, projděte zrádnými bažinami, prozkoumejte opuštěné území. Na každém z těchto míst se střetnete prostřednictvím své bystrosti, úsudku a rozumu se zlou mocí.

Čekají na vás zábavné květinové hlavolamy - jsou nejen zábavné, ale i jsou i pastvou pro oči. Čím více se vám jich podaří složit, tím více se přiblížíte k osvobození Květinové země. Nebudete to snadné - ale spolu to jistě dokážeme. A i kdyby zlo nabývalo vrchu - nebojte se, máme v zásobě pár silných kouzel!

Vydejte se na báječnou výpravu za dobrodružstvím, poznáním a zábavou! Správná a chytrá zábava u počítače! Dopřejte si skvělou rodinnou zábavu s nádechem tajemna a spoustou chytré zábavy. Násilí vyloučeno - zábava zaručena! :)

Windows 98/ME/2000/XP/Vista, Pentium 500 nebo vyšší, CD mechanika, RAM 128 MB, 30MB na pevném disku. Doporučena je myš a zvuková karta.

Download: