Vitejte na mých strankach

 

Žabka Kuňkalka na Kouzelné louce

Žabka Kuňkalka na Kouzelné louce
Obsah

Žabka Kuňkalka na Kouzlené louce. Plná verze hry pro děti. Líbí se vám svižné akční hry, jejichž herní princip pochopíte za minutku, které jsou plné bonusů, překvapení a pestré grafiky? Pak si Žabku Kuňkalku si zamilujete!

Kuňkalka není jen tak obyčejná žába. Na rozdíl od svých kolegyň, které se jen koupou v rybníčku, odpočívají na leknínech a sem tam slupnou nějakou mušku, Kuňkalce neschází ctižádost! A tak když vtrhly na Kuňkalčinu louku hladové potvůrky a začaly baštit její oblíbené kytičky, rozhodla se pro ráznou akci. Louku zachrání!

Naštěstí umí nejen skákat, ale i šplhat nahoru i dolů, skáče supersalta s vrutem i bez a má dokonce i tajnou zbraň. Tou jsou maxibubliny do kterých umí pichlavé vetřelce chytit a vyslat je na vyhlídkový let do povětří pryč z louky.

Žabka Kuňkalka je půvabná akční hra pro celou rodinu. Budete žabku provázet po všech úrovních, spolu s ní sbírat kytičky, houby či drahokamy. Když se vám podaří prasknout nafukovací balónek, získáte překvapující bonusy. A ať už vetřelce přemůžete silou nebo důvtipem - rozhodně Kuňkalce pomozte zachránit její louku!

Dopřejte si skvělou rodinnou zábavu nabitou legrací a grafickými efekty. Zábava zaručena!

Windows 98/ME/2000/XP/Vista, Pentium 500 nebo vyšší, CD mechanika, RAM 128 MB, 30MB na pevném disku. Doporučena je myš a zvuková karta.

Download: